Przyjęło się w Polsce, lecz w innych oczywiście również, że rocznice ślubów są w jakiś sposób świętowane – chociaż to nie jest w każdym przypadku obowiązująca zasada. Co w takim razie może zrobić mąż, który chce spędzić z własną małżonką rocznicę ślubu w jakiś inny sposób? Cóż, można wymienić bardzo dużo interesujących alternatyw, ale jeśli chcemy sprawić ogromną niespodziankę, znakomitym pomysłem może być choćby wycieczka zagraniczna. Generalnie jest bardzo dużo pięknych miejsc na Starym Kontynencie – Edynburg, Barcelona, Siena, Dubrovnik czy choćby Sztokholm.

Bardzo popularnym środkiem transportu są z pewnością samoloty – a konkretniej tanie linie lotnicze. Może tego typu linie nie zapewniają dla nas wygody, zwłaszcza mowa o nogach, ale jeżeli w samą porę kupimy bilety, bardzo prawdopodobne, że za 4 bilety zapłacimy ok. 200-400 zł. Można taniej, można również drożej – zależy od terminu oraz kierunku. Zwróćmy uwagę na to, w którym miejscu jest umiejscowione lotnisko. Np. Okęcie jest położone dosyć niedaleko śródmieścia, a na dodatek nie leży gdzieś pod Warszawą, co znaczy, że transport na i z lotniska jest tani. Jednak już w przypadku takiego Oslo mówimy o większych odległościach oraz kosztach.

Latanie i zwiedzanie na własną rękę ma dużo atutów, ale być może byłoby warto zapoznać się się dokładniej z ofertami biur podróży jakich sporo funkcjonuje w Polsce? Jeśli rzetelnie podejdziemy do szukania okazji wyjazdowych, odnaleźć mamy możliwość wycieczki last minute gwarantujące niemałe oszczędności. Chyba jedyną wadą ofert last minute jest to, że gdy bierzemy wolne na podróż, zaczynami jakieś przygotowania, nie wiemy gdzie wylecimy. Choć zapewne dla wielu takowa niespodzianka to spora frajda. Pewne jest jedno – o rocznicy swojego ślubu w żadnym wypadku nie można zapominać!
źródło: creativehubgroup.pl, psiatv.pl, www.aofn.pl, http://www.firmaprzewozowagdansk.pl

Pozostałe artykuły:

Comments are closed.